قوانین

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

تمام قیمتها تا پایان سال 1395 معتبر میباشند.

مزایای خرید آنلاین:

1. تمامی تخفیفات مختص عزیزانی است که به ما اعتماد داشته و روش پرداخت آنلاین (درگاه بانک سامان پذیرنده کلیه کارتهای عضو شتاب) و یا کارت به کارت را انتخاب نموده اند.

2. دوستان بسیاری مایلند که سفارششان به اداره پست سپرده تا بعدا نسبت به دریافت اقدام نمایند. این امر فقط در صورت پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

3. نوشتن کد پستی الزامی است. در صورت اینکه کد پستی شما در دسترس نیست فقط در صورت پرداخت آنلاین سفارش شما ارسال خواهد شد.

4. بعضی دوستان تمایلی به تأیید تلفنی سفارش ندارند و مایلند بدون تماس سفارش ارسال گردد. به اطلاع این دوستان میرسانیم که تأیید تلفنی فقط مربوط به کسانی می گردد که روش پرداخت هنگام تحویل را انتخاب نمایند و در صورت عدم تمایل به تماس تلفنی لطفا پرداخت آنلاین انجام دهید.

زمان تحویل و روش حمل و نقل:

1. تمام سفارشات نهایت ۱ روز بعد از تأیید ارسال می گردند.

2. نحوه ارسال با پست پیشتاز و در بسته بندی های کاملاً پوشیده (مانند شکل زیر) می باشد.

3. سفارشاتی که از درگاه بانک سامان یا کارت به کارت پرداخت شده اند، معمولا ۱-۳ روز بسته به بُعد مسافت زود تر از روش پرداخت در محل (خرید پستی) به دست شما می رسند.

تضمین برگشت دادن :

1. تضمین میکنیم: زمانی که محصول دریافتی شما با سفارشی که دادید مطابقت نداشت، میتوانید سفارش را برای خود نگه دارید (حتی اگر قیمت سفارش از مبلغ پرداختی شما بیشتر باشد) و یا به ما برگشت داده و تمام مبلغ که شامل هزینه پست نیز می باشد، به شما پرداخت می گردد.

2. تضمین میکنیم: در صورتی که سفارش خود را دریافت نمودید و به هر دلیل مایل به برگشت دادن آن هستید، حداکثر ۷ روز بعد از دریافت آن می توانید بسته خود را برگشت داده و مبلغ آن به شما پرداخت می گردد.

توجه ۱: حتماً قبل از برگشت دادن با ما تماس بگیرید.

توجه ۲: تمام شرایط فوق فقط زمانی قابل اجرا است که لباس پوشیده نشده باشد.

ضمانت اجرای تمامی موارد ذکر شده فوق موفقیت ما در اخذ نماد اعتماد است. نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ای نمادین و مجوزی است که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت، برای وب سایت هایی که قصد فعالیت تجاری دارند، صادر می گردد.
در حال حاضر کلیه وب سایتهای فروشگاهی برای امکان فعالیت موظف به اخذ نماد فوق می باشند. پروسه اخذ این نماد فرآیندی طولانی و دقیق بوده که طی آن کلیه مدارک و مستندات لازم برای بررسی صلاحیت فروشگاه و مدیران آن مورد بررسی قرار می گیرد و لذا دارا بودن این نماد، اطمینان خاطری برای یک خرید امن و مطمئن را به همراه می آورد.

ن روز …